BRINK


Neřešíme jen rekuperační jednotky...                                      ...řešíme větrání budov jako jeden funkční celek

  • Široká nabídka tichých a úsporných rekuperačních jednotek
  • Nabídka regulace a nadstaveb pro zvýšení komfortu a úspor systému s rekuperací tepla
  • Omezení vysoušení vzduchu v zimních měsících a aktivní zvlhčování vzduchu pro centrální rekuperaci
  • Filtrace přiváděného venkovního vzduchu a vytvoření čistého a zdravého vnitřního prostředí
  • Vytápění a chlazení přes systém centrální rekuperace
  • Hygienický a čistitelný vzduchotechnický rozvod pro rekuperaci tepla
  • Sofistikované a designové distribuční elementy, které zaručí správné provětrání a neruší interiér


Chceme-li kvalitní prostředí...                                              ...musíme chtít i kvalitní systém s rekuperací

Chceme-li docílit kvalitního a klidného prostředí, musíme zajistit i kvalitní vzduchotechniku. Zde bude na prvním místě především tichá rekuperační jednotka.

V případě hluku rekuperační jednotky nás zajímají dvě hodnoty:

Hluk, který generuje tělo rekuperační jednotky a který je vyzařován do technické místnosti či tam, kde je rekuperace osazena. V dnešních domech s malými technickými místnostmi těsně sousedícími s obytnými místnostmi není mnoho prostoru pro další útlum skrz stěny a dveře. Proto by hluk samotné rekuperační jednotky měl být co nejmenší.

Hluk, který vydávají ventilátory do rozvodů potrubí. Ten se dá do značné míry omezit tlumiči hluku. Hlučná rekuperační jednotka však znamená větší množství tlumičů hluku, která ale znamenají další prostor, kterého není v současných domech nazbyt. Proto i zde vybíráme co nejtišší rekuperační jednotku, která bude nenáročná na další dotlumení.


Váš domov, nejzdravější místo za světě 

Prostředí vně Vašeho domu, bytu či kanceláří neovlivníte. To, co můžete snadno ovlivnit je kvalita vnitřního prostředí Vašeho domu. A my Vám jej pomáháme vytvářet. Přinášíme Vám komplexní systém větrání budov s rekuperací od předního světového výrobce firmy Brink Climate Systems, který má mnohaleté zkušenosti s vývojem, výrobou, návrhem a provozem rezidenční vzduchotechniky s rekuperací tepla  
Hluk a současná bytová výstavba

Co očekáváte od svého dnešního bydlení? Je to sauna, vířivá vana, inteligentní instalace či něco dalšího? Jak tyto věci budete skutečně v dlouhodobém horizontu využívat? Nebo byste chtěli jen klidné bydlení bez zbytečných starostí? Co všichni budeme jistě očekávat je klid a pohodlí. Pod slovem klid si můžeme představit řadu věcí a jednou z nich určitě bude, že nechceme být obtěžováni hlukem a prachem z ulice a od sousedů.

Jednou z nejhodnotnějších a nekomfortnějších věcí, které si můžete ve svém moderním bytě dopřát je tedy ticho. Jak jej ale docílit?

V zimních měsících větráním okny ztrácíme teplo a současně se nám otevřenými okny do interiéru dostává hluk a prach z ulice. Jak se Vám bude spát při otevřeném okně? Obtěžování hlukem města a případným průvanem ani nemluvě. V mnoha případech si lidé za nemalé peníze pořídili vysněné nemovitosti s vymoženostmi dnešní doby, ve kterých, aby si dopřáli vysněného klidu, nemohou pořádně otevřít ani okno.

A právě zde je jeden z nejdůležitějších úkolů vzduchotechniky. Není jím ani tak na prvním místě úspora energií v podobě zpětného zisku tepla (rekuperace), ale je jím zajištění zdravého, čistého a klidného prostředí.